پول پرونده مس رفسنجان 200 میلیارد بوده؛ اینقدر خودزنی نکنیم و جَو ندهیم! - homedepots.ir - هوم دیپوت | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

پول پرونده مس رفسنجان 200 میلیارد بوده؛ اینقدر خودزنی نکنیم و جَو ندهیم! - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت)

پول پرونده مس رفسنجان 200 میلیارد بوده؛ اینقدر خودزنی نکنیم و جَو ندهیم! - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت).


پول پرونده مس رفسنجان 200 میلیارد بوده؛ اینقدر خودزنی نکنیم و جَو ندهیم! - homedepots.ir - هوم دیپوت ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کیفیت تضمینی

ویدئو آموزشی درباره: پول پرونده مس رفسنجان 200 میلیارد بوده؛ اینقدر خودزنی نکنیم و جَو ندهیم! - homedepots.ir - هوم دیپوت

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( پول پرونده مس رفسنجان 200 میلیارد بوده؛ اینقدر خودزنی نکنیم و جَو ندهیم! - homedepots.ir - هوم دیپوت )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; پول پرونده مس رفسنجان 200 میلیارد بوده؛ اینقدر خودزنی نکنیم و جَو ندهیم! - homedepots.ir - هوم دیپوت مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; پول پرونده مس رفسنجان 200 میلیارد بوده؛ اینقدر خودزنی نکنیم و جَو ندهیم! - homedepots.ir - هوم دیپوت

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی دادرس درباره وضعیت رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال که در مورد باشگاه مس رفسنجان تشکیل شده است، اظهار داشت: هر جا قدرت و پول باشد،

فساد هم وجود دارد. فساد همه جا بد است و آن را محکوم می‌کنیم. دیدید معلمان به‌خاطر یک سکانس فیلم «افعی تهران» به این فیلم اعتراض کردند و گفتند به ما بی‌حرمتی شد. متأسفانه ما فوتبالی‌ها نسبت به این صنف تعصب نداریم.

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه نمی‌توان فوتبال را از سایر مسائل کشورمان جدا بدانیم، خاطرنشان کرد: این همه فساد در کشور وجود دارد که پرونده «چای دبش» از همه معروف‌تر است و می‌گویند فساد بالاتر از آن هم وجود دارد. همه این پرونده‌ها را فراموش می‌کنند، اما فوتبالی‌ها به شکم خودشان خنجر می‌زنند. پول این پرونده (فساد باشگاه مس رفسنجان) حداکثر 200 میلیارد تومان بوده که آن هم بد است، اما اینقدر خودزنی نکنیم و «جَو» ندهیم!

«کوچک‌ترین حرکت در فوتبال هم بزرگ جلوه داده می‌شود و همه در حال صدور حکم هستیم.»، عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ضمن بیان این جمله عجیب تصریح کرد: لعنت به کسی که از فساد حمایت می‌کند. با این حال بقیه گروه‌ها چنین چیزی را می‌پوشانند، اما در فوتبال همیشه خبر و مصاحبه می‌بینیم. برخی‌ها هم صحبت می‌کنند که به چشم بیایند.

دادرس با انتقاد از افرادی که علیه فساد در فوتبال اظهارنظر کرده‌اند، بیان کرد: عده‌ای گروه ضدفساد تشکیل داده‌اند که خودشان را مطرح کنند، اما خودشان هزار مشکل دارند و می‌دانیم چه کاره هستند. همه می‌خواهند قهرمان مبارزه با فساد شوند. با این حال فساد فقط پول نیست و در موارد مدیریتی، رفتاری و اخلاقی هم وجود دارد. یک اختلاف درون گروهی در کرمان بروز داده که متعلق به 1400 سال پیش است!

وی در مورد آیین‌نامه انضباطی فوتبال ایران و اینکه به نظر می‌رسد این آیین‌نامه نیاز به اصلاح دارد، عنوان کرد: فیفا آیین‌نامه‌های خودش را هر شش ماه به‌روزرسانی می‌کند و همه آیین‌نامه‌ها نیاز به بازبینی دارد. اگر مدیران باشگاه‌ها، مربیان و بازیکنان ما آیین‌نامه را بخوانند، بسیاری از مسائل حل می‌شود. عده‌ای خودشان را به بی‌خبری زده‌اند و وقتی خلاف می‌کنند، می‌گویند نمی‌دانستیم! آیین‌نامه هم بدون اشکال نیست، اما فعلاً باید با این آیین‌نامه جلو برویم.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در پاسخ به سؤاgd درباره کاهش جریمه دو میلیارد تومانی عبدالله ویسی به 50 میلیون تومان و جریمه پنج میلیارد تومانی جواد نکونام گفت: حکم را جای دیگری داده، اما نکونام پنج میلیارد تومان جریمه شده که اعتراضی نسبت به این حکم نیامده است. درباره جریمه عبدالله ویسی هم باید بگویم که سازمان لیگ اقدام عجولانه‌ای کرد. کمیته‌های قضایی به مدیران سازمان لیگ گفتند اجازه ندارید حکم قضایی بدهید که آنها هم قبول کردند.

258 258

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد پول پرونده مس رفسنجان 200 میلیارد بوده؛ اینقدر خودزنی نکنیم و جَو ندهیم! - homedepots.ir - هوم دیپوت با کد تخفبف (hash-669385556adc8) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .