جنوب تهران ودیعه بیشتر می خواهد یا اجاره ماهیانه؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

جنوب تهران ودیعه بیشتر می خواهد یا اجاره ماهیانه؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت)

جنوب تهران ودیعه بیشتر می خواهد یا اجاره ماهیانه؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت).


جنوب تهران ودیعه بیشتر می خواهد یا اجاره ماهیانه؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،قیمت روز

ویدئو آموزشی درباره: جنوب تهران ودیعه بیشتر می خواهد یا اجاره ماهیانه؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( جنوب تهران ودیعه بیشتر می خواهد یا اجاره ماهیانه؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; جنوب تهران ودیعه بیشتر می خواهد یا اجاره ماهیانه؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; جنوب تهران ودیعه بیشتر می خواهد یا اجاره ماهیانه؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

سطوح جدید اجاره‌‌‌بهای پیشنهادی مسکن در مناطق جنوبی تهران نشان‌دهنده غلبه سهم مبلغ ودیعه (پول پیش) به سهم اجاره‌‌‌بهای ماهانه است.

تجارت نیوز نوشت: بررسی‌ها درباره وضعیت بازار اجاره مسکن در

مناطق ۹ تا ۱۲ شهر تهران که چهار منطقه شاخص و پرتقاضای نیمه جنوبی پایتخت برای معاملات خرید و اجاره مسکن است نشان می‌دهد، بهار امسال، موجران تمایل بیشتری به دریافت سهم بالاتر رهن (پول پیش) نسبت به اجاره‌‌‌بهای ماهانه دارند.


نتایج این بررسی‌‌‌ها حاکی است در ۴۰ مورد از فایل‌‌‌های جدیدی که به بازار اجاره این چهار منطقه در روزهای اخیر عرضه شده است سطح متوسط اجاره‌‌‌بهای پیشنهادی برای یک واحد مسکونی با متوسط متراژ ۷۱ مترمربع، حول و حوش ۵ میلیون و۸۸۰‌هزار تومان است. متوسط مبلغ پول پیش در این فایل‌‌‌ها نیز حدود ۴۳۳ میلیون تومان است.

البته از آنجا که این مناطق بورس عرضه آپارتمان‌‌‌های ریزمتراژ (۳۵ تا ۵۵ مترمربعی) نیز هستند، متقاضیان واحدهای کوچک‌تر با اجاره‌‌‌بهای پایین‌‌‌تر نیز قادر به اجاره مسکن هستند.

فعالان بازار معاملات مسکن جنوب تهران، علت غلبه سهم پول پیش (رهن) به سهم اجاره‌‌‌بهای ماهانه را محدودیت بضاعت مالی طیف قابل‌توجهی از مستاجرهای این مناطق برای پرداخت اجاره‌‌‌بهای ماهانه عنوان می‌کنند.

از آنجا که معمولا بخش قابل‌توجهی از خانوارهای مستاجر ساکن در جنوب شهر تهران، با محدودیت درآمدی مواجه‌‌‌اند، موجرها برای آنکه نگران عدم‌وصول اجاره‌‌‌بهای ماهانه نباشند، ترجیح می‌دهند سهم بیشتر مبلغ اجاره را به صورت پول پیش دریافت کنند. در این مناطق تنوع فال‌‌‌های رهن کامل نیز قابل‌توجه است.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد جنوب تهران ودیعه بیشتر می خواهد یا اجاره ماهیانه؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت با کد تخفبف (hash-664cf52c4e437) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " جنوب تهران ودیعه بیشتر می خواهد یا اجاره ماهیانه؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت " .