نقشه نافرجام دختر جوان برای اخاذی از پدرش - homedepots.ir - هوم دیپوت | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

نقشه نافرجام دختر جوان برای اخاذی از پدرش - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت)

نقشه نافرجام دختر جوان برای اخاذی از پدرش - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت).


نقشه نافرجام دختر جوان برای اخاذی از پدرش - homedepots.ir - هوم دیپوت ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ارسال رایگان

ویدئو آموزشی درباره: نقشه نافرجام دختر جوان برای اخاذی از پدرش - homedepots.ir - هوم دیپوت

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( نقشه نافرجام دختر جوان برای اخاذی از پدرش - homedepots.ir - هوم دیپوت )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; نقشه نافرجام دختر جوان برای اخاذی از پدرش - homedepots.ir - هوم دیپوت مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; نقشه نافرجام دختر جوان برای اخاذی از پدرش - homedepots.ir - هوم دیپوت

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

دختر جوان برای راضی کردن خانواده‌اش به ازدواج او و پسر مورد علاقه‌اش نقشه آدم‌ربایی و اخاذی دو میلیارد تومانی از خانواده خود را طراحی و اجرا کرد.

به گزارش

خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل مرد میانسالی به پلیس مراجعه کرد و از ربوده شدن دخترش خبر داد: شیلا از دیروز ناپدید شده است، ابتدا فکر کردیم به خاطر اختلافاتی که با ما دارد از خانه قهر و تلفنش را خاموش کرده، اما وقتی شب به خانه نیامد نگرانی‌هایمان بیشتر شد. تا اینکه صبح امروز از تلفن همراهش پیامی آمد که او را ربوده‌اند و برای آزادی‌اش معادل دو میلیارد تومان دلار باید به آدم‌ربا بدهیم.

با شکایت مرد میانسال، تحقیقات آغاز و آموزش‌های لازم به او داده شد و سپس وی با آدم‌ربا قرار ملاقات گذاشت. اما کسی در محل قرار حاضر نشد، برای دومین بار این ماجرا تکرار شد اما باز هم کسی سر قرار نیامد از سویی تیم تحقیق در بررسی‌ها دریافت که دختر 22 ساله با خانواده‌اش به خاطر مخالفت آنها با ازدواج او و خواستگارش اختلاف داشته است. آن‌طور که در تحقیقات به‌دست آمد، شیلا با پسر جوانی به نام میلاد آشنا شده اما وقتی وی برای خواستگاری به خانه آنها رفته بود، خانواده شیلا از آنجایی که وضعیت مالی پسر جوان هم‌تراز با خانواده شیلا نبود، پاسخ منفی داده بودند که همین موضوع باعث شده بود بین دختر دانشجو و خانواده‌اش اختلاف به‌وجود بیاید.

با مشخص شدن این موضوع، تحقیقات روی پسر جوان متمرکز شد و با شناسایی خانه میلاد، زمانی که کارآگاهان راهی خانه او شدند، شیلا را در خانه او پیدا کردند. بدین ترتیب مشخص شد دختر جوان سناریوی آدم‌ربایی دروغین را طراحی کرده تا از خانواده‌اش اخاذی کند.

شیلا که دستش رو شده بود در تحقیقات گفت: من به میلاد علاقه داشتم اما زمانی که به خواستگاری‌ام آمد پدرم به او گفت دخترم در پر قو بزرگ شده و همیشه بهترین زندگی را داشته، تو چطور می‌خواهی با این وضع مالی‌ات زندگی او را تأمین کنی؟ حداقل باید یک ماشین مدل بالای شاسی بلند داشته باشی که جلوی مردم بتوانم سرم را بلند کنم.

او ادامه داد: من که می‌خواستم با میلاد زندگی کنم، تصمیم گرفتم نقشه‌ای بکشم تا از پدرم پولی بگیرم و به میلاد بدهم و او بتواند یک خودروی شاسی بلند بخرد و پدرم را راضی به ازدواج کند. حتی با خانواده‌ام چند باری قرار گذاشتم اما از طریق یکی از دوستانم متوجه شدم که آنها به پلیس خبر داده‌اند و به میلاد گفتم سر قرار نرود.

به دنبال اظهارات دختر جوان، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی پایتخت ادامه دارد.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد نقشه نافرجام دختر جوان برای اخاذی از پدرش - homedepots.ir - هوم دیپوت با کد تخفبف (hash-669046fa4f7e3) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " نقشه نافرجام دختر جوان برای اخاذی از پدرش - homedepots.ir - هوم دیپوت " .