این نامه به ضرر قالیباف است /برخی از نمایندگان این نامه را ناخوانا امضا می‌کردند /ماجرای یک نامه با امضای ۱۷۰ نماینده مجلس - homedepots.ir - هوم دیپوت | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

این نامه به ضرر قالیباف است /برخی از نمایندگان این نامه را ناخوانا امضا می‌کردند /ماجرای یک نامه با امضای ۱۷۰ نماینده مجلس - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت)

این نامه به ضرر قالیباف است /برخی از نمایندگان این نامه را ناخوانا امضا می‌کردند /ماجرای یک نامه با امضای ۱۷۰ نماینده مجلس - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت).


این نامه به ضرر قالیباف است /برخی از نمایندگان این نامه را ناخوانا امضا می‌کردند /ماجرای یک نامه با امضای ۱۷۰ نماینده مجلس - homedepots.ir - هوم دیپوت ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،لیست قیمت

ویدئو آموزشی درباره: این نامه به ضرر قالیباف است /برخی از نمایندگان این نامه را ناخوانا امضا می‌کردند /ماجرای یک نامه با امضای ۱۷۰ نماینده مجلس - homedepots.ir - هوم دیپوت

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( این نامه به ضرر قالیباف است /برخی از نمایندگان این نامه را ناخوانا امضا می‌کردند /ماجرای یک نامه با امضای ۱۷۰ نماینده مجلس - homedepots.ir - هوم دیپوت )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; این نامه به ضرر قالیباف است /برخی از نمایندگان این نامه را ناخوانا امضا می‌کردند /ماجرای یک نامه با امضای ۱۷۰ نماینده مجلس - homedepots.ir - هوم دیپوت مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; این نامه به ضرر قالیباف است /برخی از نمایندگان این نامه را ناخوانا امضا می‌کردند /ماجرای یک نامه با امضای ۱۷۰ نماینده مجلس - homedepots.ir - هوم دیپوت

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روزنامه اصلاح طلب هم میهن در گزارشی نوشت؛

نزدیک به ۱۷۰ نفر از نمایندگان طی نامه‌ای از محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس خواستند که در انتخابات ریاست‌جمهوری حضور

پیدا کند و روز گذشته به حمیدرضا حاجی‌بابایی، نایب‌رئیس مجلس تبریک می‌گفتند که در جایگاه ریاست مجلس نشسته است. در حقیقت نمایندگان مجلس قالیباف را به‌نوعی رئیس‌جمهوری کشور می‌دانند.

این اولین بار نیست که نمایندگان مجلس چنین نامه‌ای را می‌نویسند اما این نامه‌نگاری و دعوت از افراد را نمایندگان سوپرانقلابی پایه‌گذاری کردند و اولین بار در مجلس یازدهم بود که ۲۲۰ نفر از نمایندگان انقلابی از ابراهیم رئیسی خواستند که پا به عرصه انتخابات بگذارد و پس از آن هم به گفته احمد علیرضابیگی؛ «حدود ۲۵۰ نماینده رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در شهرستان‌ها شدند.»

برخی از کارشناسان بر این عقیده‌اند که نمایندگان برای کسی نامه می‌نویسند که رای بیاورد. مهم این است که شاید منع قانونی برای نوشتن این نامه وجود ندارد اما نمایندگان منتقد دولت رئیسی به صراحت اعلام کردند که این درخواست باعث شد مجلس در حوزه نظارت دچار رودربایستی و تعارفات سیاسی شود و در این حوزه ضعیف عمل کرد.

این‌بار نمایندگان سوپرانقلابی نامه‌ای به محمدباقر قالیباف نوشتند تا او را تشویق به حضور در انتخابات کنند. آنها بر این عقیده‌اند که نوشتن نامه دعوت از قالیباف طبیعی است و نمایندگان مجلس، نمایندگان مردم هستند و قانون به آنها اجازه داده که علاوه بر نقش‌آفرینی در انتخابات، به حمایت و دفاع از شرایط موجود کشور بپردازند.

تعدادی از نمایندگان که این نامه را امضا کردند، بر این باورند که کسی باید وارد عرصه انتخابات شود که علاوه بر حوزه تقنین، به حوزه اجرا نیز اشراف داشته باشد.

هرج و مرج در صحنه سیاسی

جبار کوچکی‌نژاد، نماینده رشت در مجلس نیز در پاسخ به این سوال هم‌میهن که دعوت از قالیباف برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری خدشه‌ای به وظیفه نظارت مجلس وارد نمی‌کند و یا رودربایستی‌هایی را به وجود نمی‌آورد؟ گفت: «ساختار سیاسی ما دچار ضعف است. این ضعف در نتیجه‌ی نبود احزاب و تشکل‌های سیاسی قوی است که بتوانند افراد شایسته را معرفی کنند. در نبود احزاب، افراد و باندها وارد عرصه انتخابات می‌شوند. به همین دلیل است که شاهد این هرج و مرج‌ها در صحنه سیاسی و امضای چنین نامه‌هایی هستیم.»

مخدوش شدن اصل تفکیک قوا توسط مجلس

عبدالوحید فیاضی، نماینده نور و محمودآباد در مجلس نامه دعوت از قالیباف را امضا نکرده است. او درباره این نامه به هم‌میهن گفت: «چندین بار به من مراجعه شد اما این نامه را امضا نکردم. معتقدم مجلس وزن و اقتدار خود را از مردم می‌گیرد و مسئولیت سنگین قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون را برعهده دارد. نمی‌شود نمایندگان مجلس با امضای خود پیشنهاد کنند که رئیس قوه‌مجریه را انتخاب کنند. اینجا اصل تفکیک قوا و رسالت قانونی مجلس مخدوش می‌شود و نمی‌توان از مجلس پدیدآورنده یک رئیس‌جمهوری انتظاری داشت. مجلس اگر مولد رئیس قوه دیگر باشد حتماً دلش برای مولد خود می‌سوزد و آن را ناراحت یا استیضاح نمی‌کند، چراکه آن را از خودش می‌داند.»

او افزود: «برخی از نمایندگان این نامه را ناخوانا امضا می‌کردند. با احترام به کاندیداها و نمایندگان مجلس، باید بگویم که سوگند خوردیم به مردم و آرمان قانون اساسی، این نامه نقض سوگند نمایندگان مجلس است.»

همسویی دولت و مجلس با یک نامه؟

بهروز محبی‌نجم‌آبادی، نماینده سبزوار در مجلس اما بر این عقیده است که این نامه مشکل قانونی ندارد و نمایندگان می‌توانند هر کسی را به انتخابات دعوت کنند.

او در گفت‌وگو با هم‌میهن تاکید کرد: «تشخیص نمایندگان این بوده که از قالیباف دعوت کنند در انتخابات شرکت کند و هیچ مشکل قانونی وجود ندارد. در گذشته هم این نامه منتشر شده اما بعضی از آنهایی که نامه را امضا کرده بودند، در سوال از وزرا و پیگیری مشکلات بسیار مجدانه عمل می‌کردند.»

احمد آریایی‌نژاد، نماینده ملایر در مجلس با اشاره به اینکه نامه را امضا نکرده است، به هم‌‎میهن گفت: «هر کاری که روابط را به سمت و سوی کاهش ضوابط ببرد، درست نیست. البته اگر این نامه به همسویی برای حل مشکلات بیانجامد خوب است. اما این موضوع – نوشتن نامه نمایندگان - نباید باعث چشم‌پوشی از معضلات شود.»

دغدغه داشتند و نامه نوشتند

علی آذری، نماینده قوچان و فاروج در مجلس در گفت‌وگو با هم‌میهن در مورد نامه دعوت ۱۷۰ نماینده از قالیباف برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری تاکید کرد: «طبیعی است که همه دغدغه این را داریم که فردی انتخاب شود که مردم و کشور را برای خدمت درک و تبعیت خاص از مقام معظم رهبری کند.»

او با اشاره به اینکه معتقدم ایران کشوری توسعه‌یافته است، افزود: «توسعه ما نامتوازن است که می‌تواند خطرناک‌تر از توسعه‌نیافتگی باشد و این خطر دغدغه است. بنابراین امضای این نامه را می‌توان در راستای این دغدغه و از سر دلسوزی دانست. در مسئله اقتصاد، باید مردم به رضایتمندی متعارف برسند. پرداختن سوابق اجرایی کاندیداها نیز حائز اهمیت است. هرچند که احتمال دارد یک فرد جوان و توانمند تحولی ایجاد کند. نمایندگان براساس سوابق چند نفر از کاندیداها می‌توانند به این بینش برسند که احتمال دارد فردی بتواند این تحول را ایجاد کند.»

نامه‌ای به ضرر قالیباف

مصطفی نخعی، نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس نیز به هم‌میهن گفت: «نامه را امضا نکردم به این دلیل که این نامه را به ضرر آقای قالیباف می‌دانم. این تصور در بین مردم پیش می‌آید که با دعوت نمایندگان از یک فرد برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری، چطور نقش نظارتی خود را ایفا می‌کنند و چه بلایی برسر نقش نظارتی مجلس می‌آید؟»

او افزود: «نمایندگان چگونه بر عملکرد کسی که از او دعوت کردند، نظارت خواهند داشت؟ ممکن است این بحث در جامعه به درستی پیش بیاید و کاش این نامه امضا نمی‌شد.»

۲۷۲۱۸

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد این نامه به ضرر قالیباف است /برخی از نمایندگان این نامه را ناخوانا امضا می‌کردند /ماجرای یک نامه با امضای ۱۷۰ نماینده مجلس - homedepots.ir - هوم دیپوت با کد تخفبف (hash-66984ad446f5a) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .