اردشیر پورحکمت - homedepots.ir - هوم دیپوت | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

اردشیر پورحکمت - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت)

اردشیر پورحکمت - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت).


اردشیر پورحکمت - homedepots.ir - هوم دیپوت ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کیفیت تضمینی

ویدئو آموزشی درباره: اردشیر پورحکمت - homedepots.ir - هوم دیپوت

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( اردشیر پورحکمت - homedepots.ir - هوم دیپوت )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; اردشیر پورحکمت - homedepots.ir - هوم دیپوت مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; اردشیر پورحکمت - homedepots.ir - هوم دیپوت

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

این مقاله به دلیل زیر نامزد حذف زمان‌دار شده است:

فقدان منابع معتبر+ویکی‌سازی (نامزدشده توسط Mihanyar)

اگر می‌توانید مشکل این مقاله را با ویرایش، نگارش،

target="_blank" href="http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%88%DB%8C%DA%A9%DB%8C%E2%80%8C%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%A7:%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87_%D8%A7%D8%B1%D8%AC%D8%A7%D8%B9_%D8%A8%D9%87_%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9" title="ویکی‌پدیا:شیوه ارجاع به منابع">منبع‌دهی، تغییر نام یا ادغام حل کنید، لطفاً این صفحه را ویرایش کنید و مقاله را در حد استانداردهای ویکی‌پدیا بهبود دهید. در صورتی که مقاله را بهبود بخشیدید، می‌توانید این برچسب را بردارید یا این که با هر دلیلی با حذف صفحه مخالفت کنید. اما اگر خودتان سازندهٔ این مقاله هستید، لطفاً این برچسب را از مقاله برندارید و از کاربری دیگر یا نامزدکننده بخواهید تا برچسب را بردارد. اگرچه الزامی وجود ندارد، اما توصیه می‌شود که دلیل خود برای مخالفت را در خلاصهٔ ویرایش یا در صفحهٔ بحث مقاله ذکر کنید. اگر این الگو حذف شد، آن را دوباره در صفحه قرار ندهید.

اگر این پیام برای ده روز، یعنی تا پس از ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴، ساعت ۲۱:۰۹ (UTC) در جای خود باقی بماند، ممکن است که مقاله حذف شود.

اگر خودتان این مقاله را ایجاد کرده‌اید، این پیغام را اهانت تلقی نکنید. در عوض مقاله را طوری بهبود دهید که مطابق با سیاست حذف قابل پذیرش باشد.
یافتن منابع: "اردشیر پورحکمت" – اخبار ·روزنامه‌ها ·کتاب‌ها ·آکادمیک ·جی‌استور
حذف زمان‌دار
%5B%5B%D9%88%D9%BE%3A%D8%AD%D8%B2%7C%D8%AD%D8%B0%D9%81+%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%5D%5D+%D9%85%D9%86%D9%82%D8%B6%DB%8C%E2%80%8C%D8%B4%D8%AF%D9%87%D8%9B+%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84%3A+%D9%81%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%86+%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9+%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1%2B%D9%88%DB%8C%DA%A9%DB%8C%E2%80%8C%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C
[[وپ:حز|حذف زمان‌دار]] منقضی‌شده؛ دلیل: فقدان منابع معتبر+ویکی‌سازی

اردشیر پورحکمت فرزند غلامعلی

پیشکسوتورزشی در رشته کشتی آزاد (18 اردیبهشت 1344) در تهران و محله امیریه متولد شد و در خانواده ای فرهیخته رشد کرد .

از افتخارات ایشان می توان به نقره پیشکسوتان جهان در پلودیو بلغارستان سال 2017 ، نفر چهارم پیشکسوتان جهان در گرجستان سال 2019 و دریافت مدال نقره در سال 2021 و در مسابقات کشتی فرنگی پیشکسوتان ، یونان اشاره کرد و همچنین در سال2022 با دریافت رتبه سوم در کشتی آزاد پیشکسوتان پلودیو بلغارستان افتخار افرین شد .

دستاوردها و عنوان های ورزشی:

کشتی آزاد مردان- پیشکسوتان

نقره ۲۰۱۷ پلوودیو بلغارستان- آزاد

چهارم ۲۰۱۹ تفلیس گرجستان- آزاد

نقره ۲۰۲۱ یونان- فرنگی

برنز ۲۰۲۲ پلوودیو بلغارستان- آزاد

کشوری

نقره ۱۳۹۲

طلا ۱۳۹۶

طلا ۱۳۹۸

برنز ۱۴۰۱

علاقه ایشان به مبارزه باعث انتخاب این رشته ورزشی شده بود . آقای اردشیر پورحکمت در زندگی شخصی خود نیز از لذت مبارزه دور نشده بود و بارها برای به دست اوردن سلامتیشان در ابعاد جسمی و روحی جنگیدن و به لطف خدا موفق شدن .

در حوزه کاری ، در سن 24 سالگی وارد عرصه صنعت شدن و با ادامه دادن راه پدر در صنعت تولید لوستر و کریستال سازی ، تا حدودی از کشتی فاصله گرفتند . حاصل دوری ایشان از علاقشون ایجاد کارخانه های صنعتی و اشتغال زایی برای بیش از 800 نفر از جوانان شد ؛ در سال ۱۳۷۰ با ورود به عرصه لوستر سازی به گفته کارشناسان این صنعت باعث انقلابی بزرگ در و سبکی متفاوت در ساخت لوستر های برنزی گردید و باعث رونق این صنف چه در صنعت داخلی و چه در صادرات تولیدات این شاخه کاری گردید .

همچنین با دریافت چندین نوع لوح افتخار در زمینه های نوآوری و کیفیت به عنوان بهترین تولید کننده در این صنف معروف شد . موفقیت ایشان در سال ۱۳۸۴ با تولید لوستر و ظروف کریستال دوجندان شد .ایشان در سن 45 سالگی دوباره به کشتی رو آوردن و در مدت زمان کوتاه توانستن برای کشتی پیشکسوتان ایران افتخار آفرین باشند .

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد اردشیر پورحکمت - homedepots.ir - هوم دیپوت با کد تخفبف (hash-6690480f8364a) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " اردشیر پورحکمت - homedepots.ir - هوم دیپوت " .