تصاویر ماهواره‌ای واضح از حمله پهپادی اوکراین به عمق روسیه / روس‌ها پول ساخت آشیانه بتونی ندارند؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

تصاویر ماهواره‌ای واضح از حمله پهپادی اوکراین به عمق روسیه / روس‌ها پول ساخت آشیانه بتونی ندارند؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت)

تصاویر ماهواره‌ای واضح از حمله پهپادی اوکراین به عمق روسیه / روس‌ها پول ساخت آشیانه بتونی ندارند؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت).


تصاویر ماهواره‌ای واضح از حمله پهپادی اوکراین به عمق روسیه / روس‌ها پول ساخت آشیانه بتونی ندارند؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کد تخفیف

ویدئو آموزشی درباره: تصاویر ماهواره‌ای واضح از حمله پهپادی اوکراین به عمق روسیه / روس‌ها پول ساخت آشیانه بتونی ندارند؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( تصاویر ماهواره‌ای واضح از حمله پهپادی اوکراین به عمق روسیه / روس‌ها پول ساخت آشیانه بتونی ندارند؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; تصاویر ماهواره‌ای واضح از حمله پهپادی اوکراین به عمق روسیه / روس‌ها پول ساخت آشیانه بتونی ندارند؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; تصاویر ماهواره‌ای واضح از حمله پهپادی اوکراین به عمق روسیه / روس‌ها پول ساخت آشیانه بتونی ندارند؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

در این تصاویر، ۳ فروند هواپیمای سوخو ۵۷ فلون، پیشرفته‌ترین هواپیمای جنگی مسکو را در پایگاه هوایی آختوبینسک، ۶۰۰ کیلومتر دورتر از خط مقدم نبرد روسیه و اوکراین، قبل و بعد

از حمله ۸ ژوئن (۱۹ خرداد) نشان می‌دهد. هرچند تصاویر ارسال‌شده توسط اداره اطلاعات دفاعی اوکراین (GUR) روی هواپیمای آسیب‌دیده متمرکز بود، اما نماهای تازه و وسیع‌تری که روز قبل و بعد از حمله را نمایش می‌دهند، تحلیل مقایسه‌ای را تسهیل می‌کند.

هواپیمایی که در وسط تصاویر جدید ماکسار می‌بینید، همان هواپیمایی است که اوکراین مدعی است آسیب دیده و زیر چارچوبی برای سرپناه بدون پوشش پارک شده است. در تصویر ۷ ژوئن (قبل از حمله) تغییر رنگ جزئی روی زمین در سمت چپ هواپیما وجود دارد، اما نشانی از سوختگی یا دهانه برخوردی وجود ندارد. همچنین در پایین تصویر، نقاشی هواپیمای سوخو-۵۷ روی زمین بتونی نقاشی شده است که روس‌ها مدت‌ها است از این روش برای ایجاد اختلال در حملات هوایی و پهپادی اوکراین استفاده می‌کنند.

تصویر ماهواره‌ای Maxar در روز ۷ ژوئن (قبل از حمله)، ۳ فروند هواپیمای سوخو-۵۷ فلون را در فرودگاه آختوبینسک روسیه نشان می‌دهد.
تصویر ماهواره‌ای Maxar در روز ۷ ژوئن (قبل از حمله)، ۳ فروند هواپیمای سوخو-۵۷ فلون را در فرودگاه آختوبینسک روسیه نشان می‌دهد. برای مشاهده عکس در ابعاد بزرگ،اینجا را کلیک کنید

تصویر دومی که Maxar تهیه کرده، همان جنگنده‌ها را نشان می‌دهد که پس از حمله ۸ ژوئن (۱۹ خرداد) روی زمین بتونی پارک شده‌اند. در این تصویر هم مانند تصویر GUR، علائم سوختگی و آنچه اکنون به‌وضوح دهانه‌ای کوچک در سمت چپ کابین خلبان جت میانی است، دیده می‌شود. انتظار می‌رود شدت انفجار و به‌خصوص ترکش‌های ناشی از چنین انفجار نزدیکی، بدنه هواپیما را سوراخ کرده و آسیب‌های دیگری نیز وارد کرده باشد. علامت سوختگی دیگری نیز در عقب هواپیما دیده می‌شود که به نظر می‌رسد سوراخ کوچکی در بتن است.

تصویر ماهواره‌ای Maxar که روز ۸ ژوئن (۱۹ خرداد) و پس از حمله گرفته شده، آسیب به یک و احتمالاً دو جنگنده سوخو-۵۷ فلون را نشان می‌دهد.
تصویر ماهواره‌ای Maxar که روز ۸ ژوئن (۱۹ خرداد) و پس از حمله گرفته شده، آسیب به یک و احتمالاً دو جنگنده سوخو-۵۷ فلون را نشان می‌دهد. برای مشاهده عکس در ابعاد بزرگ، اینجا را کلیک کنید

که سفیدی نیز در بالای بدنه و پشت کابین خلبان وجود دارد. معلوم نیست که این لکه چیست، اما این امکان وجود دارد که نوعی برزنت باشد که موقتا آسیبی را پوشانده باشد. ناهنجاری رگه مانند سفیدرنگ دیگری که از ناحیه بال داخلی سرچشمه می‌گیرد، احتمالا بازتاب آفتاب است.

از قرار معلوم، روس‌ها و اوکراینی‌ها سال‌هاست که بسیاری از هواپیماهای نظامی خود را روی باند فرودگاه و بدون سرپناه خاصی پارک می‌کنند؛ درحالی‌که هزینه ساخت پناهگاه بتنی مستحکم برای این جنگنده‌های پیشرفته از قیمت یکی از این هواپیماها کمتر است!

منبع: The War Zone

۵۴۵۴

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد تصاویر ماهواره‌ای واضح از حمله پهپادی اوکراین به عمق روسیه / روس‌ها پول ساخت آشیانه بتونی ندارند؟ - homedepots.ir - هوم دیپوت با کد تخفبف (hash-66908134b4ba0) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .