وضعیت قیمت آپارتمان در اسرائیل - homedepots.ir - هوم دیپوت | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

وضعیت قیمت آپارتمان در اسرائیل - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت)

وضعیت قیمت آپارتمان در اسرائیل - homedepots.ir - هوم دیپوت به نقل از (homedepots.ir - هوم دیپوت).


وضعیت قیمت آپارتمان در اسرائیل - homedepots.ir - هوم دیپوت ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کیفیت تضمینی

ویدئو آموزشی درباره: وضعیت قیمت آپارتمان در اسرائیل - homedepots.ir - هوم دیپوت

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( وضعیت قیمت آپارتمان در اسرائیل - homedepots.ir - هوم دیپوت )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; وضعیت قیمت آپارتمان در اسرائیل - homedepots.ir - هوم دیپوت مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; وضعیت قیمت آپارتمان در اسرائیل - homedepots.ir - هوم دیپوت

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

روزنامه اقتصادی گلوبز اسرائیل گزارش داد که قیمت آپارتمان‌های نو دارای پناهگاه‌های ایمن، در نتیجه جنگ غزه و فلج‌شدن بخش ساخت و ساز، نجومی شده است.

«در طول جنگ، نیاز به

پناهگاه‌های ایمن در خانه‌ها به میزان قابل توجهی افزایش یافته و این امر تنها با آپارتمان‌های نوساز یا نهایتا تا 20 سال ساخت ممکن است، زیرا مسکن ساخته شده در دهه 1990 از نظر اندازه کوچکتر است و نیازهای امنیتی را برآورده نمی‌کند»، این بخشی از گزارش امروز روزنامه اقتصادی گلوبز است.

بر اساس داده‌های اداره آمار اسرائیل جنگ علیه غزه منجر به افزایش 3.6 درصدی شاخص قیمت مسکن در سرزمین‌های اشغالی بین نوامبر 2023 تا مارس 2023 شده در حالی که 10 ماه پیش از آن با کاهش 2.5 درصدی همراه بود.

میانگین قیمت یک آپارتمان در سرزمین‌های اشغالی در سه ماهه اول سال 2024 به 2.23 میلیون شکل (539 هزار دلار) رسید، آن هم پس از یک وضعیت نزولی که در سه فصل اول سال 2023 در بازار آن به وجود آمده بود.

داده‌های اداره مرکزی آمار اسرائیل حاکی است که تعداد معاملات املاک مسکونی انجام شده در سه فصل اول سال 2023 به حدود 6000 خانه در ماه رسیده بود و این سطح پایین معاملات حداقل در 20 سال گذشته در اسرائیل بی‌سابقه بوده است.

آپارتمان‌های سال ساخت بالا خریدار ندارد

گلوبز آورده است، تبلیغات و پیشنهادهای وسوسه انگیز ارائه شده توسط توسعه دهندگان حوزه مسکن از زمانی که نرخ بهره شروع به افزایش کرد، کندی موجود در بازار آپارتمان‌های جدید را متوقف کرد، اما با این حال خرید آپارتمان‌های قبلاً استفاده شده به کاهش ادامه داد و قیمت معاملات برای آپارتمان های جدید شروع به افزایش کرد.

به گفته این روزنامه، اگر متوسط قیمت یک آپارتمان جدید در سه ماهه اول سال 2023 به 2.07 میلیون شکل (550 هزار دلار) رسیده بود، در سه ماهه دوم و سوم این رقم از 2.1 میلیون شکل (558 هزار دلار) فراتر رفت.

این روزنامه تاکید کرد که از نوامبر سال گذشته همه چیز تغییر کرد شاخص‌های قیمت و قیمت‌های میانگین معاملات افزایش یافت و به وضوح به نظر می‌رسد که این تبلیغات نبوده که این روند را تغییر داد، بلکه جنگ با غزه عامل اصلی گرانی است.

گلوبز آورده است، برای نخستین بار از زمان همه گیری کرونا در سال 2020 سهم آپارتمان‌های جدید خریداری شده در حدود نیمی از کل معاملات این بازار در اسرائیل محسوب می‌شود و دلیل مستقیم آن جنگ غزه است.

به نوشته نویسنده صهیونیست، انگیزه اسرائیلی‌ها برای خرید آپارتمان‌های جدید از سر نیاز به کار در خانه و فضای اضافی مورد نیاز در سایه جنگ است زیرا آپارتمان‌های بزرگ‌تر و جادارتر ماندن در خانه را در طول دوره‌های طولانی قرنطینه آسان‌تر می‌کند.

در طول جنگ، نیاز به پناهگاه‌های ایمن در خانه‌ها به میزان قابل توجهی افزایش یافته و این امر تنها با آپارتمان‌های نوساز یا نهایتا تا 20 سال ساخت ممکن است زیرا مسکن ساخته شده در دهه 1990 از نظر اندازه کوچکتر است و نیازهای امنیتی را برآورده نمی‌کند.

بر اساس گزارش این روزنامه عبری، تعداد خرید آپارتمان‌های نوساز در سه ماهه اول سال جاری در بازار جهش 40 درصدی داشته در حالی که در مورد آپارتمان‌های کارکرده تعداد آپارتمان‌های خریداری شده تنها 6 درصد افزایش یافته است.

این نشان دهنده تقاضای خریداران آپارتمان برای خرید آپارتمان‌های نو یا کارکرده‌ای است که به تازگی ساخته شده‌اند و مشکل روزافزونی که صاحبان آپارتمان‌های قدیمی در فروش آنها با آن مواجه هستند.

از زاویه‌ای دیگر، رائول سرگو، رئیس انجمن سازندگان اسرائیل اخیراً به کمیته مالی کنست گفته است که امروز در تحویل آپارتمان‌های جدید تا شش ماه تاخیر وجود دارد، زیرا کابینه نتانیاهو قادر به ایجاد راه حل‌های موثر برای جذب کارگران خارجی نیست از همین رو اطمینانی درباره نیمه تمام نماندن ساخت و سازها وجود ندارد و کسانی که آپارتمان نو پیش خرید کرده‌اند تصوری درباره زمان تکمیل آن ندارند./ فارس

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد وضعیت قیمت آپارتمان در اسرائیل - homedepots.ir - هوم دیپوت با کد تخفبف (hash-66983e815f971) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " وضعیت قیمت آپارتمان در اسرائیل - homedepots.ir - هوم دیپوت " .